KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423135
nr 1742 3135
Christina Olivecrona
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, Porträtt. Signerad, daterad -81. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 58x40 cm
Christina Olivecrona, svensk bildkonstnär född 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 november 2025
kl 18:06:52
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Christina Olivecrona
Läs mer om Christina Olivecrona